نتایج جستجو برای عبارت :

متن ترانه مهدی احمدوند به نام جنون

دانلود آهنگ مهدی احمدوند جنون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جنون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی احمدوند باشید.
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Ahmadvand called Jonoon With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مهدی احمدوند به نام جنون
من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییچی به سر من آوردی وقتی که نفسمو بند آور
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند جنون
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon
دانلود از رسانه سلطان موزیک با کیفیت 320

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند جنون با لینک مستقیم

متن آهنگ جنون از مهدی احمدوند

من به دل دیوونمیاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودممنو نترسون از تنهایی چی به سر من آوردیوقتی که نفسمو بند آوردی تو آبرو عشقو بردیطفلی دل دیوونه ی من رفتی منو تنها کردیوقتی خودتو تو دل من جا کردی یه راه واسه من وا کردی
دانلود ترانه زیبای جنون مهدی احمد
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنون
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی مهدی احمدوند به نام جنون با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
دانلود آهنگ مهدی احمدوند جنون

ادامه مطلب
دانلود اهنگ جدید مهدی احمدوند + متن اهنگ به نام جنون با کیفیت ۱۲۸ 
متن آهنگ جنون از مهدی احمدوند
♭♬من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهایی♭♬تو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتی♭♬من که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارمچرا تورم ندارم چرا تورم ندارم  ...♭♬چه کاری با من نبودنت کرد چی مونده از تو به جز یه سردرد♭♬تو کردی بهم پشت ببین دلم رو زد کشتغم تو بسه بر
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنونDownload New Music Mehdi Ahmadvand – Jonoon

متن آهنگ جنون مهدی احمدوند
من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییچی به سر من آوردی وقتی که نفسمو بند آوردیتو آبرو عشقو بردی طفلی دل دیوونه ی منرفتی منو تنها کردی وقتی خودتو تو دل من جا کردییه راه واسه من وا کردی ...

دانلود آهنگ با کیفیت 128

مهدی احمدوند جنون
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنون
Download New Music Mehdi Ahmadvand - Jonoun

من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییتو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتیمن که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارمچرا تورم ندارم چرا تورم ندارم ...چه کاری با من نبودنت کرد چی مونده از تو به جز یه سردردتو کردی بهم پشت ببین دلم رو زد کشتغم تو بسه برام برای هفت پشت ...من وانم
مهدی احمدوند جنون

من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودم منو نترسون از تنهاییتو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتیمن که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارمچرا تورم ندارم چرا تورم ندارم ...چه کاری با من نبودنت کرد چی مونده از تو به جز یه سردردتو کردی بهم پشت ببین دلم رو زد کشتغم تو بسه برام برای هفت پشت ...من وانم
مهدی احمدوند جنون

مهدی احمدوند جنون

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند بنام جنون+ متن +پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Music By Mehdi Ahmadvand | Jonoun+Text

برای دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند بنام جنون لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
♬♪♪♫♪♬

متن آهنگ جدید مهدی احمدوند بنام جنون
♬♪♪♫♪♬
من به دل دیوونم یاد دادمنترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودممنو نترسون از تنهاییتو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتیمن که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارم
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام نرو
Mehdi Ahmadvand - Naro
+ متن ترانه نرو از مهدی احمدوند
تو که نیستی هوا یه جوریه انگار خفس / بذار ببینمت قول میدم آخرین دفعس
تو که نیستی درارو بستم حبسم با خودم / یه چند تا میله کم داره اتاق عین قفس

ادامه مطلب
دانلود اهنگ من به دل دیوونم یاد دادم  نترسه از تنهایی
دانلود کامل اهنگ مهدی احمدوند من به دل دیوونم یاد دادم  نترسه از تنهایی
هم اکنون در وبلاگ یک موزیک مرجع اهنگ های پرطرفدار اهنگ جدید مهدی احمدوند با نام جنون (من به دل دیوونم یاد دادم  نترسه از تنهایی) را همراه با متن برای علاقمندان اماده دانلود می باشد
شعر من به دل دیوونم یاد دادم نترسه از تنهایی
ادامه مطلب
متن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردترانه ، آهنگ و تنظیم : مهدی احمدوندمتن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردعشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگردههمیشه معشوق شاهه عاشق مث برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کردهافتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدمبفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادمچندتا خط حرف دارم باهاتو چندتا خط درد و دل از وقتی تنها کردی منو تو خیابونو ولیکیو
دانلود آهنگ مهدی احمدوند درد | کیفیت خوب و عالی
و اکنون برای شما کاربران گرامی ، موزیک جدید درد با صدای مهدی احمدوند همینک با متن از جاز موزیک
Exclusive Song: Mehdi Ahmadvand – Dard With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
متن آهنگ درد مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«عشق درده ، خیلیارو دیوونه کرده … !وقتی اسیرت کنه روزای ـه خوشت برنمیگرده … !»──|♫●|──«همیشه معشوق شاهه ، عاشق مثه برده … !همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده─|♫●|─افتادم ، به پای اونکه ، نمیخوادم … !و
متن ترانه آهنگ مهدی احمدوند فرهاد
lyrics Mehdi ahmadvand Farhad
متن ترانه
// الان که وابستت شدم میذاری میری    !! ♪♪
// الان که میخوامت ازم بیزاری سیری    !! ♪♪
// الان که دنیای تو دنیامو عوض کرد    !! ♪♪
// الان که مجنونم کجا میذاری میری    !! ♪♪
// بیچاره فرهاد بیچاره شیرین    !! ♪♪
// بیچاره من با این حال غمگین    !! ♪♪
// بیچاره لیلی بیچاره مجنون    !! ♪♪
// بیچاره من که دادم به پات جون    !! ♪♪
// دیگه این رابطه در حال فروپاشیه    !! ♪♪
// دو سه روز بی خبری اسمش فرا
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خیال
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khial
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

مهدی احمدوند خیال

متن آهنگ خیال از مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«
تنگه دلم برات دست منو بگیرلعنت به این دله تنگ بهونه گیردست منو بگیر از این همه خیالببر یه جای خوب یه جا مث شمالتنگه دلم برات تو این پیاده روقدم که میزنم تصور میکنم تورو
»───♫♫●|●|●♫♫───«
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام خیال با کیفیت 320

دانلود این ترانه زیبا بزودی از
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند سلام کامل
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Salam
سلام مهدی احمدوند

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند سلام با لینک مستقیم

متن آهنگ سلام از مهدی احمدوند

سلام چقد آشنایی برام دستمو بگیر از تنهایی درامنمیدونی من عاشق تواممن کنار تو تو آتیشم اصلا انگار نه انگار زمستونهحالم خوبه و دیوونه بری زمستون پشت زمستونهمن عاشق توام …
+++
ترانه جدید و زیبای مهدی احمدوند به صورت کامل از لینک بالا منتشر شد
مهدی احمدوند یکی از خوانندگان محبوب سبک پاپ است که این روزها تبدیل به یکی از معروفترین خواننده های ایرانی شده است.
او متولد 29 بهمن سال 1370 است و یکی از خوانندگان دهه هفتادی بسیار محبوب است. او علاوه بر خوانندگی، ترانه سرایی هم می کند. بیشتر اشعار را خودش می سراید و دستی در آهنگسازی هم دارد. البته او نوازندگی هم می کند.
مهدی احمدوند متولد چه شهری است؟
او متولد شهر کرج است و در این مورد می گوید:  در شهر کرج به دنیا آمدم و در همان شهر هم بزرگ شدم. در
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند نفس
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Nafas

مهدی احمدوند نفس

متن آهنگ نفس از مهدی احمدوند

هر کی به جز تو اومد به چشم نیومد
شاه دلم عشقی واسه دلم
پرته به تو همه هوش و حواس دلم
چشمات یه حالتیه خماره
دانلود اختصاصی از لینک بالا منتشر خواهد شد
سلام به جنون دوباره ی شبانه ام
بلای حیات چه بود که دچار ما شد
چه بود که طناب دارش را از روز اغاز به گردن ما انداختند و محکم کردند
کاش مادرم ان روز مرا به این کره ی خاکی نیاورده بود
کاش مرا به این بلا مبتلا نکرده بود
این جنون تمام شدنی نیست 
هرچقدر هم دست و پا بزنم تا طبیعی زندگی کنم سر اخر در تاریک ترین لحظه ی شب خیره به دیوار مقابلم این جنون لعنتی برمیخیزد و گلوی بی جان مرا می فشارد
ای جنون شبانه 
دیگر نمیخواهمت 
ارامش میخواهم
به جای سرمای جان
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند درد
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Mehdi Ahmadvand Dard

مهدی احمدوند درد

متن آهنگ درد مهدی احمدوند

عشق درده خیلیارو دیوونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مث برده
همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم
وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم
♪♫♪♫♪
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام نفس
Mehdi Ahmadvand - Nafas
موزیک : مهدی احمدوند
+ متن ترانه نفس از مهدی احمدوند
هر کی به جز تو اومد به چشم نیومد / هی اومدم دلو عقب بکشم نیومد
شاه دلم دلیل عشقی تو واسه دلم / پرته به تو همه هوش و حواس دلم

دانلودعنوان: Mehdi Ahmadvand - Nafas (320).mp3حجم: 8.48 مگابایت
 متن ترانه مهدی احمدوند به نام نفس
هر کی به جز تو اومد به چشم نیومدهی اومدم دلو عقب بکشم نیومدشاه دلم دلیل عشقی تو واسه دلمپرته به تو همه هوش و حواس دلمچشمات یه حالت
دانلود آهنگ مهدی احمدوند – قرار
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Gharar

دانلود آهنگ مهدی احمدوند قرار

متن آهنگ مهدی احمدوند با نام قرار

یکی به تو انگار بد منو گفته که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته یکی انگار عشقو از دل تو برده نمیدونی قلبم بدون تو مرده نمیذارم این خاطره بد بگیره ازم تورو تا این حد نمیذاره عشق جدایی بخوام
دانلود آهنگ - ( کیفیت خوب 128 )

یکی به تو انگار بد منو گفته که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته یکی انگار عشقو از دل تو برده نمیدونی قلبم بدون تو مرده نمیذارم این خاطره بد بگیره ازم تورو تا این حد نمیذاره عشق جدایی بخوام

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند قرار
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Mehdi Ahmadvand Gharar
یکی به تو انگار بد منو گفته / که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته

مهدی احمدوند قرار

متن آهنگ قرار مهدی احمدوند

یکی به تو انگار بد منو گفته که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته
یکی انگار عشقو از دل تو برده نمیدونی قلبم بدون تو مرده
نمیذارم این خاطره ی بد بگیره ازم تورو تا این حد
نمیذاره عشق جدایی بخوام
دانلود آهنگ روزبه بمانی جنون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جنون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , روزبه بمانی باشید.
دانلود آهنگ روزبه بمانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Roozbeh Bemani called Jonoun With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه روزبه بمانی به نام جنون
مرا ز خاطر تو هیچکس جدا نکند که دشمنم به دلم این جفا روا نکندبرای حال کسی چون من از گذشته مگو که درد خاطره را خاطره دوا نکندب
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام جنون با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Mehdi Ahmadvand Called Jonoon
+ متن آهنگ جنون از مهدی احمدوند

دانلود ، موزیکها ، دانلود موزیک کیفیت بالا ، دانلود آهنگها ، دانلود آهنگهای جدید ، موزیکهای جدید ، آهنگی جدید ، دانلود موزیکی جدید ، دانلود مداحی ها ، دانلود نوحه ها ، نوحه ها ، دانلود نوحه های جدید
ادامه مطلب

امروز با دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خدمت شما عزیزان هستیم با کیفیت ۱۲۸ و کیفیت ۳۲۰ ، متن آهنگ لیلی مهدی احمدوند هم برای شما عزیزان تهیه و قرار داده شده است.
دانلود آهنگ لیلی مهدی احمدوند
دلم دلم دلم رو بردی سرم سرم بلا آوردیهی نگو چی میشه مگه بی تو میشه دل برات آوردم داره کادو میشهنگو نگو نگو که میری بگو بگو برام میمیریآسمون ابری با تو آبی میشه چرا لحن کنار تو کتابی میشهبیماری بیداری این عشقمن بیمارمو بیدارمو بیچارمو بیزارمو از این دو
جزوه مدار منطقی استاد احمدوند فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 157حجم فایل: 6210قیمت: 7000 تومانبخشی از متن:جزوه مدار منطقی استاد احمدوندبه تعداد 157 صفحهدست نویس دانشجو از مباحث کلاس در طول ترم
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

جنون آنی بیش از اینکه اصطلاحی علمی باشد نوعی مفهوم عامیانه است و در مواردی به کار می‌رود که فرد ناگهان دست به اقدامی غیرمنطقی و به دور از عقلانیت می‌زند که اغلب با صدمات جدی برای خود او یا دیگران همراه است. بسیاری از افراد حتی از شنیدن واژه جنون آنی نیز می‌هراسند و بسیار کنجکاو هستند تا بدانند چه چیزی باعث ایجاد چنین مشکلی می‌شود. خوشبختانه روش‌های گوناگونی برای درمان این مشکل وجود دارد و جای نگرانی نیست. جنون آنی پیامدهای سوءی را به دنبا
یادمه یه روز یکی بود عاشق نگاش شدم من
دانلود آهنگ مهدی احمدوند حال من با بهترین کیفیت و متن 
متن آهنگ حال من مهدی احمدوند. ♪♪♫♫♪♪♯. یادمه یه روز یکی بود عاشق نگاش شدم من♫ همیشه تو خواب تو رویا میدیدم کنارشم من♫ یادمه نگاه میکردم دست و پامو گم 
یادمه یه روز یکی بود عاشق نگاش شدم من
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خیال
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khial

دانلود آهنگ مهدی احمدوند خیال
متن آهنگ خیال از مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«
تنگه دلم برات دست منو بگیرلعنت به این دله تنگ بهونه گیردست منو بگیر از این همه خیالببر یه جای خوب یه جا مث شمالتنگه دلم برات تو این پیاده روقدم که میزنم تصور میکنم تورو

بسیاری از داروهای روانپزشکی جنون آورند اما از همه بدتر داروی لیتیوم کربنات است .
لیتیوم کربنات یک ماده سمی است که به سرعت جذب می شود و کنترل غلظت آن در خون مشکل است و می تواند کشنده باشد.  
بهترین روش درمان گرفتن روزه است به این ترتیب کانال های مغزی و الکترولیت های بدن و هورمون ها و ارگانها تنظیم می شود و خلق و خو و کله آکبند می شود .
جنون  آور بودن این مواد و دارو ها برای من اثبات شده است هر کس شک دارد 40 روز بخورد ببیند چی می شود . 
دانلود ریمیکس مهدی احمدوند درد
Download New Remix Mehdi Ahmadvand – Dard
” ریمیکس اختصاصی سلطان موزیک “

ریمیکس مهدی احمدوند درد

عشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
عشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مث برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدم

بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادم
من به دل دیوونم یاد دادمنترسه از تنهاییمن سی سال تنها بودممنو نترسون از تنهاییتو منو دوسم نداشتی آخر یه شب منو تنهام گذاشتیتو ناز کردی من منت کشیدم برای آشتیمن که جز تو کسیو ندارم ولی چرا تورم ندارمچرا تورم ندارم چرا تورم ندارم ...چه کاری با من نبودنت کرد چی مونده از تو به جز یه سردردتو کردی بهم پشت ببین دلم رو زد کشتغم تو بسه برام برای هفت پشت ...من وانمود کردم دردم نیومد اما درد پیرم کردبه چشماش چند روز خیرم کرد بعد رفت تحقیرم کردتو منو دوسم ن
متن آهنگ مهدی احمدوند به نام درد تقدیم به شما عزیزان ..Mehdi Ahmadvand - Dardمتن آهنگ درد مهدی احمدوند :
عشق درده خیلیارو دیونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت بر نمی گرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مثه برده
افتادم به پای اون که نمیخوادم
وقتی همه دنیات و رویاتشه یه آدم
بخاطر عمری که من پای تو دادم
چند تا خط حرف دارم باهاتو چند تا خط درد و دل
از وقتی تنها کردی منو تو خیابون ول
یکیو ترجیح دادی به م
دانلود اهنگ تو خیابون زیر نور چراغا ساعت از نصف شبم گذشته بود 
دانلود اهنگ مهدی احمد وند بنام دلتنگی
هم اکنون در وبلاگ اهنگ موزیک ترانه عاشقانه و غمگین از مهدی احمدوند بنام تو خیابون زیر نور چراغا ساعت از نصف شبم گذشته بود اماده دانلود یا شینیدن انلاین می باشد و همچنین برای دانلود اهنگ های بیشتر به بخش دانلود اهنگ های مهدی احمدوند دیدن فرمایید
متن اهنگ دلتنگی مهدی احمد
تو خیابون زیر نور چراغا؛ ساعت از نصف شبم گذشته بود ●♪♫جز من و تنهایی و
متن آهنگ مهدی احمدوند بنام درد

عشق درد خیلی هارو دیوونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت بر نمیگرده
همیشه معشوق شو عاشق مثل برده
افتادم به پای اون که نمیخوادم
وقتی همه دنیا تو رو یاد شه یه آدم
بخاطر عمری که من پای تو دادم
چندتا خط ترس دارم باهاتو چندتا خطر داده
از وقتی تنها کردی منو تو خیابونا ول
یکیو ترجیه دادی به من غرور من شکست
وای تو چه درسی دادی به من عشق بدترین تجربه است
آز

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه
ست گردنبند دستبند و گوشواره جنون عشق

هدیه ای جذاب به آنکه دوستش داریدگردنبند➕دستبند➕گوشواره جنون عشق49تومنپرداخت درب منزلخریدآسانبرای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1143154 را به سامانه  100081 پیامک کنیدلینک خریدhttp://dysh.ir/bwvpe
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید نفس از مهدی احمدوند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
شاه دلم عشقی واسه دلم
چشمات یه حالتیه خماره
Download Ahang Jadid 98 Mehdi Ahmadvand Benam Nafas
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام نفس با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
متن و ترانه آهنگ مهدی احمدوند – نفس
شاه دلم عشقی واسه دلم
چشمات یه حالتیه خماره
Mehdi Ahmadvand – Nafas
نظرتون در مورد آهنگ مهدی اح
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام خلسه
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khalse
دانلود آهنگ مهدی احمدوند خلسه
چشماتو میبندم با دستام از پشت
..چشمای تو صد بار زندم کرد بعد کشت...
....تا صبح توی گوشت میگم هی از عشق نبودنت واسم آسون نیست هضمش.....
شوخی شوخی حسم به تو شدید
شد حتی ضربان قلبم از این بدتر شد
....یکی ولم کرد رفت و تو اومدی قلبم شبیه قبلا شد شبی که قلب تو شریک قلبم شد...

دانلود آهنگ با کیفیت 128
دل گمراه من چه خواهد کرد با بهاری که میرسد از راه ؟ یا نیازی که رنگ میگیرد درتن شاخه های خشک و سیاه ؟ دل گمراه من چه خواهد کرد ؟ با نسیمی که میترواد از آن بوی عشق کبوتر وحشی نفس عطرهای سرگردان؟ لب من از ترانه میسوزد سینه ام عاشقانه میسوزد پوستم میشکافد از هیجان پیکرم از جوانه میسوزد هر زمان موج میزنم در خویش می روم میروم به جایی دور بوته گر گرفته خورشید سر راهم نشسته در تب نور من ز شرم شکوفه لبریزم یار من کیست ای بهار سپید ؟ گر نبوسد در این بهار
دانلود ریمیکس مهدی احمدوند خلسه
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس مهدی احمدوند بنام خلسه با متن و دو کیفیت عالی
ریمیکس : علی ادریس
Download New Remix Mehdi Ahmadvand Khalse With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
جدیدترین ریمیکس علی ادریس در تاریخ ۱ خرداد منتشر شد.
این ریمیکس تعلق دارد به آهنگ خلسه مهدی احمدوند.
ترانه این موزیک از مهدی احمدوند می باشد.
امیدوارم ریمیکس از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
پیشنهاد دانلود ریمیکس دیگر از علی ادریس :
ریمیکس مهدی احمدوند م
دانلود آهنگ جدید نفس از مهدی احمدوند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
شاه دلم عشقی واسه دلم
چشمات یه حالتیه خماره
Download Ahang Jadid 98 Mehdi Ahmadvand Benam Nafas
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام نفس با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
متن و ترانه آهنگ مهدی احمدوند – نفس
شاه دلم عشقی واسه دلم
چشمات یه حالتیه خماره
Mehdi Ahmadvand – Nafas
دانلود آهنگ نفس از مهدی احم
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام درد کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده درد با صدای مهدی احمدوند از جوان ریمیکس
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Dard

بزودی می توانید آهنگ جدید مهدی احمدوند را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین ساخته مهدی احمدوند، درد نام دارد.
امیدوارم این اثر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
با آرزوی موفقیت بیشتر برای این خواننده خوش صدا.
متن آهنگ
درد دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام درد با کیفیت بالا Download New Music By Mehdi Ahmadvand Called Dard با متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ مهدی احمدوند درد
عشق درده خیلیا رو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مثه برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو رویات شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادم
♫♫♫
چنتا
آهنگ مهدی احمدوند خلسه
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خلسه با کیفیت اورجینال
Download New Music Mehdi Ahmadvand Khalse
متن آهنگ خلسه مهدی احمدوند
چشماتو میبندم با دستام از پشت چشمای تو صد بار زندم کرد بعد کشت تا صبح توی گوشت میگم هی از عشق نبودنت واسم آسون نیست هضمش شوخی شوخی حسم به تو شدید شد حتی ضربان قلبم از این بدتر شد یکی ولم کرد رفت و تو اومدی قلبم شبیه قبلا شد شبی که قلب تو شریک قلبم شد بیا جلو یهو دلم تنگت شد سر تو عقلم با دلم جنگش شد قبل تو همش تو خلسه از
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام درد با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
Download New Song by Mehdi Ahmadvand Called Dard
جدیدترین اثر از مهدی احمدوند درد

برای دانلود این آهنگ روی لینک زیر کلیک کنید و وارد صفحه دانلود شوید
شما اولین نفری هستید که این آهنگ دریافت میکنید

سایت دوم

دانلود آهنگ مهدی احمدوند درد
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام درد با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

خسته از حالِ این روزهای شهر
خسته از مقاومت
خسته از صبوری
خسته از بغض های بی امان 
خسته از دوری و فراق
کاش همین نزدیکی ها سراغی بگیری از ما
هوایِ ماندن درمیانِ یک مشت جامانده 
خیلی خراب است
خراب تر از آنکه بشود شرحش داد...
کاش روزی در آغوشت جان دهم
ماندن بدونِ تو عینِ مردن است...
دلم یک دنیا خرابه ی شام است آقا...
با سربیا که ببینمت به چشم...
هوایِ جنون دارم
جنون.
این روزها هذیان زیاد می‌گویم... وقت برای خواندنش نگذارید...
.
خاطره‌ها بو، رنگ، صدا و حتی آب و هوا دارند...
صبح که بلند شدم... نفس که میکشدم... هوا، هوای اسفند سال نود و چند بود...
همه چی به طرز عجیبی در حال تکرار است بجز چشم‌های تو...
هوا که همان است.. اتفاقات هم که به طرز غریبی همان اتفاقات است...
تکمیل این جنون، فقط موسیفی آن روزها را کم دارد... پس فایل را پیدا کردیم و بی امان پشت هم به خواننده اش گفتیم بخواند.. انقدر که از نفس بیفتد..
 و خب جنون باید کا
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
مهدی یغمایی جنون
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام جنون
Download New Music Mehdi Yaghmaei - Jonoon

عاشق نبودی بدانی حال مارا از من بریدی نماندی تو یاراجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن تو با دل حیرانمحالم خراب است عذاب است این جداییرفتی که بازم بیایی بگو کجاییجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن ت
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
مهدی یغمایی جنون

عاشق نبودی بدانی حال مارا از من بریدی نماندی تو یاراجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن تو با دل حیرانمحالم خراب است عذاب است این جداییرفتی که بازم بیایی بگو کجاییجنون زبانه میکشد به سمت خاطرات تو بدون تو بگو چه کنممیدانم که دست من نمیرسد به دامن تو جانممیمانم به انتظار دیدن ت
مهدی یغمایی جنون

مهدی یغمایی جنون

بعضی موزیک‌ها هستند که اگر الان منتشر بشن تنها یک بار میتونی بهشون گوش بدی اما همین موزیک چون به گذشته مربوط میشن شنیدن‌شون بعد از بارها رپیت هم خسته‌ات نمی‌کنه. :)مثل آهنگ آره آره مهدی احمدوند آره آره حال خوبیه که دارمت ....
تو سرم طبل و سنج می‌کوبن
یک‌نفر داد می‌زنه انگار
یک زن از غمِ مردنِ بچه‌اش
پشت هم زار می‌زنه، هی زار

ازدحام صداست تو سرِ من
گرچه لب‌هام قفل و خاموشه
دارم اینجا پر از جنون می‌شم
بی‌صدا، تو اتاقم، این گوشه

درد می‌ریزه از شقیقۀ من
تو یقه‌ام پر شده از این حرفا
دکمه رو وا کنم زمین غرقه
تو همین واژه‌ها، همین دردا

آدما حالمو نمی‌فهمن
حرف من واسه گوش اونا نیس
دکمه رو وا نمی‌کنم، نه! نه!
جای ماهی، تو آسمونا نیس

بهتره غرق شم تو تنهایی
جز
به نقل از سایت مشاوره حقوقی دینا ، قانون به زوجه یا زوج در صورت وجود شرایطی امکان فسخ نکاح را می دهد که یکی از موارد منجر به فسخ نکاح جنون می باشد که در این صورت زوجه باید با تنظیم دادخواست فسخ نکاح به دلیل جنون ادواری همسر به مرجع قضایی درخواست فسخ نکاح را بدهد که دادگاه با بررسی مدارک و شواهد در صورت احراز جنون زوج رای مقتضی را صادر می کند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دادخواست فسخ نکاح به دلیل جنون ادواری همسر بر روی لینک زیر کلیک
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام خیال با بهترین کیفیت در سمفونی. مهدی احمدوند هنرمند قدیمی کشورمان که در سبک پاپ کار موسیقی خود را آغاز کرده است. میتوانیم از آهنگ جدید این هنرمند به نام خیال که جدیدترین موزیک این هنرمند بزرگ هست اشاره کنیم که معرفی آهنگ موزیک جدید خیال برای هوادارن خود در فضا ی مجازی منتشر کرده است.شما عزیزان و دوستداران موسقی میتوانید این آهنگجذاب و شنیدنی را با دو کیفیت 128 و 320 دانلود و یا بصورت آنلاین در سمفونی در پایی
فلسفه و علت جنایت
« جنایت » به لحاظ لغت از ریشه « جن » است پس معنای لغوی آن جن زده گی تا سر حد فعالیت و به سر انجام رسیده گی می باشد لذا غایت جنون می باشد. جنون یعنی رسوخ جن در نفس آدمی. پس ھویت و اراده و ھوش و روح فرد بایستی در خویشتن نباشد و در جای دیگری مقیم شده و مسخّر گشته باشد در یک شی ( تلویزیون، کامپیوتر،اتومبیل…… ) و یا یک فرد دیگری (ھمسر یا معشوق). و امّا نفس خود آن شی یا فرد کجاست؟ در توست و تو را به تسخیر آورده است و  در جھت اھداف خود تحت فر
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
دانلود آهنگ جدید علیرضا غفرانی به نام جنون
Текст песни Jonoun Alireza Ghofrani
من دوباره شدم اونی که بیقرارهЯ тот, кто снова беспокойный
سرگذشتو نمیخواد که یادش بیارهОн не хочет, чтобы его историю запомнили
چشاش آسمونه میباره

ادامه مطلب
فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث دلزدگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
امروز با دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خدمت شما عزیزان هستیم با کیفیت ۱۲۸ و کیفیت ۳۲۰ ، متن آهنگ لیلی مهدی احمدوند هم برای شما عزیزان تهیه و قرار داده شده است.
دانلود آهنگ لیلی مهدی احمدوند
دلم دلم دلم رو بردی سرم سرم بلا آوردیهی نگو چی میشه مگه بی تو میشه دل برات آوردم داره کادو میشهنگو نگو نگو که میری بگو بگو برام میمیریآسمون ابری با تو آبی میشه چرا لحن کنار تو کتابی میشهبیماری بیداری این عشقمن بیمارمو بیدارمو بیچارمو بیزارمو از این دور
خواهرم دیروز شکایت می‌کرد که یکی از برادران یه ترانه انداخته تو دهن امیرعلی: تو پلنگ منی، منو چنگ می‌زنی! ظاهرا برادر یه کلیپ گذاشته براش و اینم از اون روز هی داشته تو خونه می‌خونده. میگه صبح فاطمه (خواهر امیرعلی، وروجک سابق) هم که بیدار شده اولین جمله‌ش این بوده: تو پلنگ من هستی، من را چنگ می‌زنی! :))) تازه برداشته کتابیش هم کرده :)
الان، این موقع شب یادش افتادم، گفتم برم ببینم کی کیو چنگ می‌زنه. خدایا! پروردگارا! این چه مهملاتیه که می‌خونن و
جنون ناب می‌خواهم که این دیوان بمیرانمبمیرانم به خاک پست و خاک از نو برقصانم
نظام اهرمن پاشد، تمام انجمن پاشدنسیم دل به تن پاشد، زمین از نو بچرخانم
چه خون شد حجله‌ی دیوان، خروش ناسزا بنشستدمی دیگر بپا ای دل، عمارتها بپاشانم
فرشته خواب می‌بیند که رنج عشق دریابدچو رنج عشق درگیرد شکنج ناز بشکانم
نفس تنگ است و لیکن جان فراخ از جلوه‌ی خوبانفراخی‌های بالا را به حبس سینه بنشانم
شهیدان را فراخوانم که از نو جام تن گیرندبه نام روح می‌رانم که کام
دانلود اهنگ غمگین و احساسی از رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشانم بی تو بی آشیانم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang delbar bi neshanam az Reza Malekzadeh
دانلود آهنگ دلبر بی نشانم رضا ملک زاده (کیفیت بسیار عالی) و متن شعر
یادم تو را دیگر فراموش شیدا منم از عطر تو میدرخشد پیراهنم ...♫♪✌
آواره ام من همچو باد بی سرزمینم دریا تویی من قایقی بی سرنشینم ...♫♪✌
دلبر بی نشانم بی تو بی آشیانم بی من ای همسفر رفته ای بی خبر بی تو بی خانمانم ...♫♪
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
از ناله کردن متنفرم و این چند پست اخر همین است
قول میدهم اخرینش باشد... و به زودی همه‌اش پاک شود
جان دادن گاهی امری تدریجی می‌شود... تو ذره ذره با اتفاقات مختلف جانت را میگذاری و می‌روی... 
این وسط اگر دچار جنون هم شده باشی، خودت با دست خودت دامن می‌زنی به این جان دادن... 
اتفاق را که گفتم خودش به غایت خودش برای دل من حکم مصیبت عظمی را داشت و این جنون که چاشنی‌اش شد، دفعات جان دادن را برایم بیشتر کرد... 
آخرین ضریه ممکن را خودم پیش از انکه دیگری بز
✍️ نتایج تحقیقات نورولوژیستهای آمریکایی نشان می‌دهد که مغز افرادی که دچار شکست عاطفی شدید می‌شوند واقعا دچار جنون می‌شود.
داستان عاشقانه لیلی و مجنون و اشعار چون "درد عشقی کشیده ام که مپرس" می‌توانند یک ریشه علمی‌داشته باشند. به طوری که دانشمندان کالج پزشکی آلبرت انیشتین از دانشگاه یشیوا در نیویورک دریافتند که عشق به شدت مغز را به خود وابسته می‌کند و زمانیکه فرد دچار شکست عاطفی می‌شود نتایج این شکست می‌تواند واقعا مغز را دچار جنون ک
مدرسه کوچه بغلی دارن اهنگ پخش میکنن و از بچه های دبستانی میخوان که بیان ترانه بخونن و جایزه بگیرن . ترانه ی چی؟ اهای عالیجناب ععععععشق فرشته عذاب عععععشق :/ 
بعد میگن بلوغ زودرس ، بعد میگن انحرافات جنسی، ذهن بچه از الان درگیر این مفاهیم به درد نخوره :( 
آه ای طلای سیاه - آه ای عمر تباه
آه ای سایه ی ماه - آه ای حکم گناه
آه ای رفعت خون - آه ای ماه جنون
آه از سینه برون - آه رنج تو کنون
باز شادی دروغ - باز رویای « فروغ »
آه بد نامی ما - آه رویای جنون
آه
سرهای پر از گوگرد
افکار پر از آتش
اعضا و تن چوبی - بهر تو چه میجویی
بهر تو که محبوبی - بهر تو که مطلوبی
خسته ، پر از اندیشه - اندیشه آزادی
آزادی اندیشه - آزادیه درشیشه
یک مشت به سر ، ریشه 
خشکاندن صد ریشه
اما تو نمیمانی - یک شعله طوفانی
یک شعله بی اتمام - یک شعله
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو

سلام امروز میخوام یکم از ترانه سرایی حرف بزنیم. راستش چون میدونم توی سایت های دیگه هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیشه و همه ی مطالب کپی شده از هم هستند. خواستم اون چیزایی که خودم یاد گرفتم رو به اشتراک بزارم. چون میدونم خیلیا فرصت یا توان رفتن به کلاس های ترانه سرایی رو ندارن. واسه همین گفتم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بزارم شاید به درد شما خورد. البته بنظرم نرفتن  این کلاس ها هم بهترین کاره. کلاس های اموزشی تنها باعث میشن زود تر به مسیری که م
دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن
هفت نام امیر المومنین علیه السلام در قیامت (به روایت اهل تسنن)
موفق بن احمد خوارزمی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۳۲۳- وبهذا الاسناد عن الإمام محمد بن أحمد بن شاذان هذا ، حدثنا أبو محمد عبد الله بن الحسین الصالح ، عن محمد بن على الاعرج ، عن محمد بن الحسین ابن عبد الوهاب ، عن علی بن الحسین ، عن الربیع بن یزید الرقاشی ، عن أنس قال : قال رسول الله : إذا كان یوم القیامة ینادون علی بن أبی طالب بسبعة اسماء : یا صدیق ، یا دال ، یا عابد ، یا هادی ، یا مه
دلم برات تنگ شده دارم دیوونه میشم
تا وقتی که نبینمت آروم نمیشم
بین ما هر دیواری باشه برمیدارم
فاصله عمرم که باشه کم نمیذارم
بغض ترانه و دلم هر دو شکسته
چشام به در منتظر نگات نشسته
باور نمیکنم فراموشت شدم من
گواه دلتنگی من ترانه هامن
تویی که بودی و هستی و موندی همیشه کنار ترانه من
واسه موندن و خوندن از عشق و ستاره تو شدی بهانه من
دیگه نه نمیخوام که ببینم نیستی پیشم
دیگه خنده زورکی سخته برام راضی نمیشم
دیگه دوری تو مثل سم چرا نمیفهمی
نذار حس کنم
اثر جنون قاتل و مقتول در مجازات کیفری
یکی از مهمترین جرائم در دنیا قتل است. قتل انواع مختلف دارد که به دو دسته قتل عمد و قتل غیر عمد تقسیم بندی می شود حالت روحی قاتل در هنگام ارتکاب جرم ، تاثیر بسیاری در نحوه قتل و تعیین مجازات آن دارد . دیوانگی و جنون یک حالت روانی است که برخی اعمال را تحت تاثیر قرار می دهد و حالت های غیر قابل کنترلی را می تواند به دنبال داشته باشد. داشتن این نوع رفتار  از طرف قاتل و مقتول در ارتکاب قتل و میزان و حد مجازات آن تاث
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
دانلود آهنگ جدید حسین هور به نام دلواپس
Download New Music Hossein Hoor – Delvapas
دلواپس حسین هور

دانلود آهنگ جدید حسین هور دلواپس با لینک مستقیم

متن آهنگ دلواپس از حسین هور

چشمانت مرا دیوانه کردبر جانم نشسته غم تا ابدتو دلواپس مشو که من بی تابمجانا غمت قلبم آلوده کردجا مانده از عشق تو آه و دردپایان نمیگیرد این عشق سرد ببینزلفت کشانده مرا تا جنونبه زیباییت ندیده ام تا کنونقلب مرا کرده ای جام خون
+++
ترانه جدید و زیبای دلواپس حسین هور کامل
پخش با دو کیفیت
بحث بعدی در رابطه با مجنون بودن قاتل است. فرد مجنون نیز مانند نابالغ مسئولیت کیفری ندارد و اگر مرتکب جرمی مانند قتل گردد؛ مجازات نمی‌شود. هرچند فرد مجنون که اراده یا قوه عقل برای رفتارهای خود ندارد نباید مجازات شود اما اگر حالات و رفتار وی خطرناک بوده و آزاد بودنش باعث اخلال در امنیت و نظم جامعه باشد؛ در اینحالت وی نباید رها شود و طبق قانون تا زمان بهبودی یا رفع حالت خطرناک در مراکز و بیمارستان‌های روانی مشخصی نگهداری و مراقبت می‌شود.
نکته
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها